Free cookie consent management tool by TermsFeed

Úklid domácností Plzeň

Potřebujete jednorázový či pravidelný úklid vaší domácnosti? Raději strávíte čas s vaší rodinou či kamarády namísto uklízení? V tomto případě jsme ideálním řešením a nabízíme vám kompletní úklid vašeho domu

Nabízíme vám

Též můžete využít generální úklid vaší domácnosti za pomoci té nejmodernější techniky a vysoce kvalitních přípravků s obsahem NANO technologie.

Poptat služby


CENÍK Úklid domácností

Svěřte čistotu a úklid vašeho bydlení do našich rukou a věnujte se důležitějším povinnostem. Ušetříme vám čas a námahu.

V případě, že vás naše nabídka zaujala, podívejte se na ceník úklidu domácnosti, popřípadě nás přímo kontaktujte na čísle 607 399 899.

Pro přímou kalkulaci úklidových služeb navštivte náš ceník.

Jednorázový úklid

320 Kč/hod/pracovník

Pravidelný úklid

300 Kč/hod/pracovník

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

Často kladené dotazy

 

Úklid domácnosti zahrnuje čištění podlah, vysávání, utírání prachu, impregnaci nábytku, čištění kuchyně a koupelny, mytí oken a další specifické požadavky zákazníků. Naše služby jsou přizpůsobeny vašim potřebám a zajišťují dokonalou čistotu vašeho domova.

Frekvence úklidu závisí na velikosti domácnosti, počtu členů a individuálních potřebách. Obecně se doporučuje provádět základní úklid jednou týdně, s důkladnějším úklidem prováděným měsíčně nebo sezónně.

Používáme profesionální čisticí prostředky a vybavení, které zajišťují šetrné a efektivní čištění všech povrchů. Naše vybavení je pravidelně udržováno a aktualizováno, aby splňovalo nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

Ano, naše úklidové služby jsou vhodné i pro alergiky. Používáme hypoalergenní čisticí prostředky a techniky, které minimalizují množství prachu a alergenů v domácnosti, čímž přispívají ke zdravějšímu prostředí.

Nabízíme jak jednorázový, tak pravidelný úklid domácnosti. Můžete si vybrat frekvenci a rozsah úklidových služeb podle vašich potřeb, ať už potřebujete jednorázovou pomoc nebo pravidelnou údržbu vašeho domova.

NAŠI KLIENTI