Rozleštění a renovace autolaku Plzeň

Ztratil váš automobil všechen lesk kvůli vlivu počasí nebo častým mytím v myčce? S námi může vás vůz získat zpět zašlý lesk.

Provádíme rozleštění a renovaci autolaku speciální nanotechnologií PIKATEC. 

  • Odstraníme všechny jemné škrábance způsobené běžným provozem.
  • Lak zbavíme i hlubších škrábanců a odřenin způsobených například špatným parkováním.
  • Dokonale opravíme také zašlé a přesušené laky, které již ztratily svůj lesk. 

Lak bývá nejčastěji poškozen kartáči z myček aut, které na povrchu způsobují velmi jemné škrábance, které postupem času vytváří dojem zašedlého laku bez lesku. Na samotný lak má vliv samozřejmě také stárnutí či počasí, které se na něm podepíše. Díky speciální nanotechnologii PIKATEC bude váš vůz vypadat opět jako nový.

A proč provádět renovaci autolaku u nás?

V renovaci autolaku a jeho rozleštění máme bohaté zkušenosti. Díky jedinečné nanokosmetice PIKATEC, speciálnímu vybavení i několikrát prověřeným postupům, dokážeme odstranit z vašeho vozu škrábance, následky chemického posypu a jiná poškození.

Poptat služby


CENÍK Rozleštění a renovace autolaku

Pro přímou kalkulaci služeb čištění automobilů navštivte náš ceník.

Program Renovace laku FINE

Odstranění všech jemných škrábanců způsobených běžným provozem, kartáčovými myčkami apod. Lak není dlouhodobě zničený a přesušený a zašlý. Tento program v sobě zahrnuje i program Dekontaminace.

Standardní vůz*

3 500 Kč

Velký vůz*

4 500 Kč

 

Program Renovace laku RAW

Odstranění všech škrábanců ( i hlubších), či výrazné zlepšení všech odřenin způsobených např. špatným parkováním. Dokonale opraví zašlé i přesušené laky, které již ztratily svůj lesk. Neodstraňuje laky odřené již na základovou barvu. Tento program v sobě zahrnuje i program Dekontaminace.

Standardní vůz*

8 000 Kč

Velký vůz*

10 000 Kč

 

Odstranění rýh či poškození na jednotlivých dílech

Opravuje ale neodstraňuje škrábance hluboké do základové barvy. Příplatek za členitost či velikost dílu až 100% po domluvě s technikem

  1. U zvlášť poškozených laků se stanový rozsah, možnosti opravy či renovace laku a cena se stanoví individuálně na základě dohody smluvních stran
  2. U specificky poškozených laků, kde efekt opravy nebude dostatečně patrný, či kde oprava vyžaduje přelakování vozu či dílu, není zhotovitel povinen přijmout zakázku k realizaci.

Jemné rýhy – díl vozu

1 000 Kč

Hluboké rýhy – díl vozu

2 000 Kč

 

*následně se již neúčtuje program Dekontaminace

Ceny jsou uvedené vč. DPH

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

NAŠI KLIENTI