Rozleštění a renovace autolaku Plzeň

Ztratil váš automobil kvůli nevlídnému počasí nebo častému mytí v automyčce všechen lesk? S leštěním autolaku v naší garáží bude vozidlo jako ze salonu. V původní kráse, bez jemných vlasových škrábanců i hlubších rýh. Původní krása zaručena!


 Zeptejte se na cokoli: +420 607 668 008


S čím si poradíme?

  • Odstraníme všechny jemné škrábance způsobené běžným provozem.
  • Lak zbavíme i hlubších škrábanců a odřenin způsobených například špatným parkováním.
  • Dokonale opravíme také zašlé a přesušené laky, které již ztratily svůj lesk.

Neumíme zázraky, ale mnohdy k nim není daleko. Rozleštění či kompletní renovaci autolaku či světel provádíme profesionálním vybavením značky RUPES v našem autodetailingovém centru.

Poptat služby


Lak bývá nejčastěji poškozen kartáči z myček aut, které na povrchu způsobují velmi jemné škrábance, které postupem času vytváří dojem zašedlého laku bez lesku

Na samotný lak má vliv samozřejmě také stárnutí či počasí, které se na něm podepíše.

Postup naší práce

Každý automobil je jiný a proto vždy volíme individuální přístup. Obvykle ovšem začínáme clayováním, díky kterému zbavíme lak mastnosty a nejhrubších nečistot.
Na řadu poté přichází brousicí a leštící pasty a speciální kotouče s bruskami RUPES. Na konci celé procedury vůz umyjeme a karoserii pokryjeme vrstvou prémiového laku Swissvax Mirage. 

TIP: Namísto vosku můžete karoserii vozu ochránit nanokosmetikou PIKATEC.

 

Poptat služby


Nebo zavolejte na +420 607 668 008

 

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI


CENÍK Rozleštění a renovace autolaku

Pro přímou kalkulaci služeb čištění automobilů navštivte náš ceník.

Program DEKONTAMINACE

Chemické a mechanické odstranění všech usazenin, mastnot, mechanických nečistot, zbytků hmyzu, asfaltů, vodního kamene, trusu ptáků. Program Dekontaminace slouží  jako základ pod ochrany laku.

Standardní vůz

1 499 Kč

Velký vůz

1 999 Kč

Program Renovace laku FINE

Odstranění jemných škrábanců způsobených běžným provozem, kartáčovými myčkami apod. Lak není dlouhodobě zničený, přesušený a zašlý. Tento program v sobě zahrnuje i program Dekontaminace.

Standardní vůz

3 500 Kč

Velký vůz

4 500 Kč

Program Renovace laku RAW

Odstranění všech škrábanců (i hlubších), či výrazné zlepšení všech odřenin způsobených např. špatným parkováním. Dokonale opraví zašlé i přesušené laky, které již ztratily svůj lesk. Neodstraňuje laky odřené již na základovou barvu. Tento program v sobě zahrnuje i program Dekontaminace.

Standardní vůz

8 000 Kč

Velký vůz

10 000 Kč

PROGRAM RENOVACE LAKU INDIVIDUAL

Tento program je individuální a je zcela postaven na přáních klienta. Klient si sám určí, co přesně má být výsledkem a dle toho se následně vyhodnocuje postup renovace laku či případné korekce vad. Právě proto je tento program tak oblíbený a nejvyhledávanější mezi samotnými klienty. Tento program je závislý na počtu odpracovaných hodin a dle tohoto se i vypočítává konečná cena.

 

599 Kč/hodina

ODSTRANĚNÍ RÝH ČI POŠKOZENÍ NA JEDNOTLIVÝCH DÍLECH

Opravuje, ale neodstraňuje, škrábance hluboké do základové barvy. Příplatek za členitost či velikost dílu až 100% po domluvě s technikem.

Jemné rýhy

500 Kč

Hlubší rýhy

1 000 Kč

  1. U zvlášť poškozených laků se stanový rozsah, možnosti opravy či renovace laku a cena se stanoví individuálně na základě dohody smluvních stran
  2. U specificky poškozených laků, kde efekt opravy nebude dostatečně patrný, či kde oprava vyžaduje přelakování vozu či dílu, není zhotovitel povinen přijmout zakázku k realizaci.

Poptat služby

 

NAŠI KLIENTI