Free cookie consent management tool by TermsFeed

Čištění teras, chodníků a dlažeb

Svědomitý majitel domu řeší pravidelnou údržbu venkovních povrchů. Terasa a chodníky okolo domu dostávají v průběhu celého roku pořádně zabrat. Působí na ně vlivy počasí, vznikají na jejich povrchu běžné nečistoty a v neposlední řadě mohou přijít do styku například s mastnotou, která vám může vystříknout na zem při grilování.
Je tedy vhodné o povrchy pečovat pravidelně a předcházet tak vzniku zašlých nečistot. Slabý výkon zahradní hadice si však s odstraněním mechu a prorostlého plevele, který roste tzv. před očima, poradí pravděpodobně jen velmi těžko.
Honba za čistým povrchem v restauračních a jiných zařízeních může být také marným bojem, a to i když jste vyzbrojeni arzenálem nejrůznějších a v jiných situacích velmi účinných čisticích prostředků a výkonnější wapkou.
Naštěstí jsme tu pro vás my - specialisté na úklid, kteří se postarají o důkladné hloubkové čištění venkovních povrchů včetně povrchové ochrany materiálů!

Vyčistíme:

  • zámkové dlažby
  • keramické dlažby
  • dlažby
  • kámen
  • pískovec
  • ale ani dřevo a dřevoplast pro nás není problém

Disponujeme profesionálním vybavením na mytí a čištění, díky čemuž si poradíme v podstatě se všemi druhy nečistot, např. i se rzí. Využíváme metodu vysokotlakého ekologického čištění vodou, samozřejmostí jsou profesionální čističe s ohromující silou, ale pracujeme i s prostředky šetrnými k přírodě, které jsou neméně účinné. Naším cílem je perfektně odvedená práce a spokojený zákazník.

Součástí našich kompletních úklidových služeb je i úklid domů

Poptat služby


NAŠI KLIENTI