Čištění koberců Plzeň

Koberce, jedna z nejčastěji používaných podlahových krytin. Mají rychlou pokládku, vyznačují se skvělou tepelnou izolací a v interiéru navodí příjemnou atmosféru. Jejich nevýhodou ovšem je, že se do nich snadno zachytává prach a nečistoty. Ale s tím vám můžeme pomoci.

Koberce zbavíme všech nečistot, mikrobů i bakterií. Provádíme hloubkové čištění koberců mokrou i suchou cestou. Při práci používáme kvalitní chemii a profesionální stroje.

Někteří z nás tráví v kanceláři podstatnou část dne. A proto i zde je neméně důležitá čistota podlahy. Jsme perfektním řešením pro pravidelný úklid kancelářských prostor, kde obstaráme stejně kvalitní čištění koberců a okolního nábytku.

Potřebuje váš koberec dostat do formy co nejdříve? Na nic nečekejte, zavolejte Jirkovi na +420 607 399 899 a domluvte si vyčištění koberců už na zítra či pozítří.

Poptat služby


CENÍK Čištění koberců

Na základě těchto poznatků vám nabízíme kvalitní hloubkové čištění koberců mokrou či suchou cestou. Obě varianty čištění provádíme profesionálními úklidovými prostředky a ke každému typu koberce přistupujeme s individuální péčí.

Pro přímou kalkulaci čisticích služeb navštivte náš ceník.

Luxování jednorázové

od 4 Kč/m2

Luxování pravidelné

od 3 Kč/m2

Mokré čištění jednorázové

od 17 Kč/m2

Mokré čištění pravidelné

od 13 Kč/m2

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

NAŠI KLIENTI