Čištění koberců Plzeň

I když koberec stále patří mezi nejčastěji používanou podlahovou krytinu vyznačující se skvělou tepelnou izolací, nese s sebou špatnou vlastnost v podobě snadného zachytávání nečistot. Především v dětských pokojích může být znečištěný koberec zdrojem bakterií a mikrobů, ovlivňující zdraví vašich dětí. Proto je čistota a svěžest podlahy tolik důležitá, leč často opomíjená vlastnost.

Nedejte bakteriím a alergenům možnost ovlivňovat zdraví vás a vaší rodiny! Jen pravidelné a důkladné čištění koberců vás před těmito škodlivinami může ochránit. Jsme si vědomi důležitosti čistého domova. 

Vzhledem k tomu, že v kanceláři někteří z nás tráví značnou část svých dnů, i zde je neméně důležitá čistota podlahy. Proto jsme ideálním řešením pro pravidelný úklid kancelářských prostor, kde obstaráme stejně kvalitní čištění koberců a okolního nábytku.

 

Poptat služby


CENÍK Čištění koberců

Na základě těchto poznatků vám nabízíme kvalitní hloubkové čištění koberců mokrou či suchou cestou. Obě varianty čištění provádíme profesionálními úklidovými prostředky a ke každému typu koberce přistupujeme s individuální péčí.

Pro přímou kalkulaci čisticích služeb navštivte náš ceník.

Luxování jednorázové

od 4 Kč/m2

Luxování pravidelné

od 3 Kč/m2

Mokré čištění jednorázové

od 17 Kč/m2

Mokré čištění pravidelné

od 13 Kč/m2

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

NAŠI KLIENTI