Free cookie consent management tool by TermsFeed

Parní čištění Plzeň

Vzrůstající nároky na hygienu povrchů všech prostor, ve kterých se pohybujeme, s sebou nese potřebu neustále účinnějších čisticích prostředků a zařízení. Bohužel pořizovací ceny čistících zařízení, splňující tyto vysoké nároky, jsou enormní. Proto se v dnešní době stává stále přirozenější přenechat čisté povrchy úklidovým společnostem, které drží krok s vývojem a pružně reagují na požadavky okolí.

Proč parní čištění? 

Výhod pro volbu parního čištění je hned několik. V případě, že máte doma malé ratolesti hrající si na podlaze, není nic horšího než podlaha plná bakterií. Bohužel i důkladné vytření podlahy mokrou cestou nezaručí podlahu bez bakterií a alergenů.

Přitom důkladné vyčištění podlahy je dnes tak snadné. Můžeme ji vyčistit zcela přirozenou cestou díky parnímu čištění a hlavně bez použití jakékoliv chemie. Díky vysokému tlaku a teplotě kolem 100°C pronikají mikroskopické částečky páry i do těch nejmenších pórů, do kterých se pomocí klasických čisticích prostředků nedostanete. Parní čištění je především vhodné tam, kde se pohybují děti a alergici.

Poptat služby


CENÍK Parní čištění

Bereme to „pod parou"

Parní vysokotlaké čištění profesionálního zařízení Kärcher SC 2.500C aplikujeme především v domácnostech na čištění téměř každého povrchu podlah. Poznejte i vy urputnou sílu a čisticí schopnost páry a přesvědčte se, že i silně ulpívající špína může být snadno odstraněna bez čisticích chemických prostředků.

Pomocí kombinace horké páry a vysokého tlaku dosahujeme skvělých výsledků a povrchům tak navracíme jejich původní vzhled. Dalšími oblastmi, kde s vysokou účinností využíváme parního čištění, jsou venkovní podlahy. Dále pak ruční mytí či čištění interiérů aut.

Pro přímou kalkulaci čisticích služeb navštivte náš ceník.

Parní čištění podlah a fasád   

od 45 Kč/m2

Odmašťování povrchů a podlah

od 60 Kč/m2

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

NAŠI KLIENTI