Free cookie consent management tool by TermsFeed

Nanokosmetika pro domácnosti

Už vás nebaví dennodenně utírat prach, drhnout dlaždice v kuchyni nebo obklady v koupelně? Nebaví vás utrácet peníze za hromady čistících prostředků? Autokosmetika KOCH CHEMIE je pro vás tím pravým řešením. Ptáte se proč? Tato speciální kosmetika totiž nejen vyčistí a vyleští různé povrchy u vás doma, ale zároveň je i dokonale ochrání.

5 důvodů proč KOCH HOME

  • Perfektně myje, čistí, leští a především chrání.
  • Prodlužuje interval údržby.
  • Šetří váš čas i vaše úsilí.
  • Chrání různé typy povrchů.
  • Šetří i vaši peněženku.

 

Poptat služby


JAK NANOKOSMETIKA PIKATEC FUNGUJE

Nanočástice na ošetřeném povrchu utváří neviditelný ochranný štít, který vniká do nerovností a mikrotrhlin povrchu, vyhlazuje jej a chrání ho před poškozením. Takto vyhlazený povrch odpuzuje nečistoty a zůstává déle čistý. 

Její použití je velmi snadné. Po klasickém úklidu nanesete pomocí hadříku příslušnou polituru (typ kosmetiky) ve velmi tenké vrstvě na povrch, který chcete ochránit a po chvíli ho jemným hadříkem lehce rozleštíte. Poté necháte vytvrdnout. A to je úplně vše. Až na dva roky máte vystaráno!

 

KDE SE PIKATEC HOME VYUŽÍVÁ?

Chráněný povrch se méně špiní, odpuzuje vodu, mastnoty, prach, má vyšší tvrdost a je antibakteriální. Až o 80 % se vám sníží četnost i časová náročnost úklidu.

Prakticky kdekoliv v domácnosti. Nanokosmetika PIKATEC HOME přináší speciální ochranu pro každý povrch. Pravděpodobně nejčastěji je využívána v koupelnách a kuchyních. Skvěle ochrání i kůži, textilní nebo dřevěné povrchy.

 

 

JEDNODUCHÁ APLIKACE, KTEROU ZVLÁDNE KAŽDÝ


 

 

Pokud nechcete s úklidem a aplikací nanokosmetiky PIKATEC ztrácet čas nebo si na to netroufáte, můžeme vám pomoci.
Více informací u Jirky na telefonním čísle +420 607 399 899.

 

CENÍK PRO VAŠI DOMÁCNOST
Aplikace nanokosmetiky HOME

Aplikace nanokosmetiky HOME - vlastní kosmetika

Nechte si vámi zakoupenou nanokosmetiku profesionálně nanést na různé povrchy vaší domácnosti. V ceně tohoto je zahrnuto odmaštění povrchů a aplikace ochranných politur.

Samotná nanokosmetika a čištění ploch není v ceně.

57 Kč/1 m2

Aplikace nanokosmetiky HOME - na míru

Určete si jen plochu, kterou chcete ochránit, o zbytek se postaráme my. V ceně je potřebná nanokosmetika a práce, která zahrnuje odmaštění povrchů a nanesení ochranných politur.

Čištění ploch před aplikací není v ceně.

115 Kč/1 m2

 

Minimální aplikovaná plocha je 20 m2.

PROSTŘEDKY PIKATEC NA NAŠEM E-SHOPU

Nyní si můžete zakoupit nanokosmetiku Pikatec i na našem e-shopu Uklizenoshop.cz. V nabídce najdete produkty pro ošetření ploch a předmětů v domácnosti a nanoprostředky k čištění a ochraně automobilů. V případě využití našich úklidových služeb s ošetřením Pikatec získáte nabídku včetně kosmetiky, kterou si přivezeme s sebou.

 

Přejít na e-shop

 

NAŠI KLIENTI