Nanokosmetika pro domácnosti

Už vás nebaví dennodenně utírat prach, drhnout dlaždice v kuchyni nebo obklady v koupelně? Už vás nebaví utrácet peníze za hromady čistících prostředků? Nanokosmetika Pikatec HOME je pro vás tím pravým řešením. Ptáte se proč? Tato speciální kosmetika totiž vyčistí, vyleští a zároveň o ochrání různé povrchy u vás doma.

Jak to funguje?

Po klasickém úklidu nanesete příslušný typ kosmetiky pomocí hadříku ve velmi tenké vrstvě na povrch, který chcete ochránit a po chvíli ho jemným hadříkem lehce rozleštíte. Poté necháte vytvrdnout. A to je úplně vše. Až na dva roky vystaráno! Chráněný povrch se méně špiní, odpuzuje vodu, mastnoty, prach, má vyšší tvrdost a je i antibakteriální. Až o 80 % se vám sníží četnost i časová náročnost úklidu. 

Kam se využívá?

Prakticky na cokoli. Nejčastěji samozřejmě je nanokosmetika do koupelny, jelikož sklo sprchového koutu či zrcadlo leštítě prakticky pořád a díky nám již nebudete muset. Sklo se nemlží, neusazují se nečistoty, ale hlavně vodní kámen....to je totiž prevít :-).
Další častým využitím je kuchyň, WC a veškeré druhy podlah.

Nanokosmetika Pikatec Home přináší speciální ochranu pro každý povrch

Praktické sady pro domácnost

Nanokosmetika Pikatec je navíc dodávána v praktických sadách. Najdete v nich praktické prostředky na čištění a ochranu pro vícero povrchů. Součástí je také aplikační houbička nebo utěrky z mikrovlákna.

Poptat služby


CENÍK PRO VAŠI DOMÁCNOST
Aplikace nanokosmetiky HOME

Aplikace nanokosmetiky HOME - vlastní kosmetika

Nechte si vámi zakoupenou nanokosmetiku profesionálně nanést na různé povrchy vaší domácnosti. V ceně tohoto je zahrnuto odmaštění povrchů a aplikace ochranných politur.

Samotná nanokosmetika a čištění ploch není v ceně.

57 Kč/1 m2

Aplikace nanokosmetiky HOME - na míru

Určete si jen plochu, kterou chcete ochránit, o zbytek se postaráme my. V ceně je potřebná nanokosmetika a práce, která zahrnuje odmaštění povrchů a nanesení ochranných politur.

Čištění ploch před aplikací není v ceně.

115 Kč/1 m2

 

Minimální aplikovaná plocha je 20 m2.

NAŠI KLIENTI