Čištění interiérů aut Plzeň

Pro někoho je automobil druhý domovem, ve kterém tráví podstatnou část každého dne. Proto je důležité, aby byl interiér vozu zcela čistý. A to nejen na pohled. 

Za pomoci parního čištění nabízíme hloubkové čištění, kdy sedačky, stropní čalounění i plastové prvky vozu zbavíme veškerých nečistot, bakterií a alergenů. Čištění za pomoci horké páry, kdy pára dosahuje teploty až 100 °C, a vysokého tlaku, pronikají mikroskopické částečky páry i do těch nejmenších pórů.

V případě, že trávíte celý den v práci, můžeme si automobil vyzvednout před vaším zaměstnáním, vyčistit a zase přivézt k vám. Nemáte tak sebemenší starost s dopravou a ušetříte plno času.

Proč pravidelné čištění interiéru

Jezdíte s autem každý den do práce a strávíte na cestách spoustu času? Jezdíte s rodinou na dovolené a chcete mít auto hygienicky čisté? Je mnoho důvodů, proč z interiéru auta udělat čisté prostředí bez bakterií a alergenů. Díky profesionálnímu přístupu a zařízení jsme ideálním partnerem nejen pro rodinné automobily, ale naše čistící služby oceňují také veliké dopravní společnosti se širokou flotilou nákladních automobilů.

Důležité info

Vytápěná a prostorná garáž umožňuje čištění po celý rok. V zimě auto hůře vysychá, proto nabízíme našim klientům možnost, nechat auto vyschnout u nás a vyzvednout si jej až druhý den.

Poptat služby


CENÍK Čištění interiérů automobilů

Sledujeme nejmodernější trendy a můžeme tak nabídnout opravdu jen ty nejlepší služby. Široký pracovní kolektiv je zárukou rychlého, ale přesto vysoce kvalitního vyčištění.
Poradíme si i s interiéry, kde vozíte své chlupaté miláčky. Neváhejte a využijte našich služeb, již nebudete chtít jezdit jinam. 

K čištění samozřejmě nabízíme i ruční mytí, NANO ochranu či renovaci laku.

Pro přímou kalkulaci čisticích služeb navštivte náš ceník.

Program interiér 1

Kompletní suché vysátí interiéru bez kufru a koberečků, odstranění prachu, provonění automobilu.

149 Kč (cca 15 min.)

Program interiér 2

Obsahuje suché vysátí interiéru včetně kufru a koberečků, ošetření plastových částí, provonění automobilu.

499 Kč (cca 2 hodiny)

Program interiér 3

kompletní suché vyluxování včetně kufru, ošetření a impregnace plastů, čištění koberečků, leštění oken, leštění chromových částí interiéru, provonění interiéru

699 Kč (cca 3 hodiny)

Program interiér 4

Kompletní suché vyluxování včetně kufru, ošetření a impregnace plastů, mokré čištění sedaček a koberečků, impregnace textilních částí, mytí vnitřních hran dveří, leštění chromových částí interiéru, provonění interiéru.

U automobilů s koženým interiérem provádíme čištění párou a obnovu kůže speciálním voskem, včetně impregnace.

849 Kč (cca 4 hodiny)

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

NAŠI KLIENTI