Čištění interiérů aut Plzeň

Pro někoho je automobil druhý domovem, ve kterém tráví podstatnou část každého dne. Proto je důležité, aby byl interiér vozu zcela čistý. A to nejen na pohled. 

Za pomoci parního čištění nabízíme hloubkové čištění, kdy sedačky, stropní čalounění i plastové prvky vozu zbavíme veškerých nečistot, bakterií a alergenů. Čištění za pomoci horké páry, kdy pára dosahuje teploty až 100 °C, a vysokého tlaku, pronikají mikroskopické částečky páry i do těch nejmenších pórů.

V případě, že trávíte celý den v práci, můžeme si automobil vyzvednout před vaším zaměstnáním, vyčistit a zase přivézt k vám. Nemáte tak sebemenší starost s dopravou a ušetříte plno času.

Proč pravidelné čištění interiéru

Jezdíte s autem každý den do práce a strávíte na cestách spoustu času? Jezdíte s rodinou na dovolené a chcete mít auto hygienicky čisté? Je mnoho důvodů, proč z interiéru auta udělat čisté prostředí bez bakterií a alergenů. Díky profesionálnímu přístupu a zařízení jsme ideálním partnerem nejen pro rodinné automobily, ale naše čistící služby oceňují také veliké dopravní společnosti se širokou flotilou nákladních automobilů.

Důležité info

Vytápěná a prostorná garáž umožňuje čištění po celý rok. V zimě auto hůře vysychá, proto nabízíme našim klientům možnost, nechat auto vyschnout u nás a vyzvednout si jej až druhý den.

Ochrana interiéru s nanokosmetikou PIKATEC

Ochraňte interiér vašeho vozu s unikátní nanokosmetikou PIKATEC. Tato kosmetika byla speciálně vyvinuta pro používaní v interiérech aut. Ochranné politury pro interiér byly navrženy s ohledem na vysokou zátěž a jsou zaměřeny především na větší tvrdost, otěruvzdornost a hydrofobitu (důležitou především u sedadel).

Poptat služby


CENÍK Čištění interiérů automobilů

Sledujeme nejmodernější trendy a můžeme tak nabídnout opravdu jen ty nejlepší služby. Široký pracovní kolektiv je zárukou rychlého, ale přesto vysoce kvalitního vyčištění.
Poradíme si i s interiéry, kde vozíte své chlupaté miláčky. Neváhejte a využijte našich služeb, již nebudete chtít jezdit jinam. 

K čištění samozřejmě nabízíme i ruční mytí, NANO ochranu či renovaci laku.

Pro přímou kalkulaci čisticích služeb navštivte náš ceník.

Program interiér 1

Luxování interiéru vozu včetně koberečků a prostoru pod nimi, luxování zavazadlového prostoru, otření plastů, vyleštění čelního skla.

179 Kč (cca 25 min.)

Program interiér 2

Suché luxování interiéru vozu včetně koberečků a prostoru pod nimi, luxování zavazadlového prostoru, parní čištění plastů a sedaček, nano ochrana plastů, vyleštění všech oken, provonění interiéru.

599 Kč (cca 2 hodiny)

Program interiér 3

Suché luxování celého interiéru vozu, mokré čištění koberečků, všech sedaček, látkových částí dveří a zavazadlového prostoru, parní čištění plastů a stropnice, nano ochrana plastů, vyleštění všech oken, provonění interiéru, impregnace sedaček, mytí mezidveřního prostoru.

949 Kč (cca 4 hodiny)

Program interiér 3 - kožené potahy

V případě koženého interiéru: suché luxování celého interiéru vozu, mokré čištění koberečků, parní čištění sedaček a kožených částí dveří, mokré čištění zavazadlového prostoru, parní čištění plastů a stropnice, nano ochrana plastů, vyleštění všech oken, provonění interiéru, impregnace veškerých kožených částí, mytí mezidveřního prostoru.

949 Kč (cca 4 hodiny)

 

Ceny jsou uvedeny BEZ DPH.

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

NAŠI KLIENTI