Čištění interiérů aut Plzeň

Pro někoho je automobil druhý domovem, ve kterém tráví spoustu času. Proto je důležité, aby byl interiér vozu zcela čistý. A to nejen na pohled. 

Za pomoci parního čištění nabízíme hloubkové čištění. Sedačky, stropní čalounění i plastové prvky vozu zbavíme veškerých nečistot, bakterií a alergenů.

Pravidelné čištění interiéru

Trávíte spoustu času ve svém voze? Chcete mít auto hygienicky čisté? Je mnoho důvodů, proč mít interiéru vozu čistý a bez bakterií a alergenů. Díky profesionálnímu vybavení a kvalitní kosmetice jsme ideálním partnerem pro rodinné automobily i veliké dopravní společnosti se širokou flotilou nákladních automobilů.

Dokonalé proschnutí ve vyhřívané garáži

Vytápěná a prostorná garáž umožňuje čištění po celý rok. V zimě auto hůře vysychá, proto nabízíme našim klientům možnost, nechat auto vyschnout u nás ve vyhřívané a monitorované garáži a vyzvednout si jej až druhý den. V případě, že trávíte celý den v práci, můžeme si automobil vyzvednout u vás, vyčistit ho a zase přivézt zpět k vám.

Ochrana interiéru s nanokosmetikou PIKATEC

Ochraňte interiér vašeho vozu s unikátní nanokosmetikou PIKATEC, která byla speciálně vyvinuta pro používaní v interiérech aut. Ochranné politury pro interiér byly navrženy s ohledem na vysokou zátěž a jsou zaměřeny na vyšší tvrdost, otěruvzdornost a hydrofobitu.

Postaráme se o každičký detail

Kde? V našem autodetailingovém centru. Nabízíme komplexní péči o váš automobil. Nabízíme autodetailing.

Poptat služby


CENÍK Čištění interiérů automobilů

Sledujeme nejmodernější trendy a můžeme tak nabídnout opravdu jen ty nejlepší služby. Široký pracovní kolektiv je zárukou rychlého, ale přesto vysoce kvalitního vyčištění.
Poradíme si i s interiéry, kde vozíte své chlupaté miláčky. Neváhejte a využijte našich služeb, již nebudete chtít jezdit jinam. 

K čištění samozřejmě nabízíme i ruční mytí, NANO ochranu či renovaci laku.

Program interiér 1

Základní luxování interiéru vozu včetně koberečků a prostoru pod nimi, luxování zavazadlového prostoru, Otření plastů, Vyleštění čelního skla.

249 Kč (cca 35 min.)

Program interiér 2

Detailní luxování interiéru vozu včetně koberečků a prostoru pod nimi, luxování zavazadlového prostoru, Parní čištění plastů a sedaček, NANO ochrana plastů, vyleštění všech oken, provonění interiéru.

699 Kč (cca 3 hodiny)

Program interiér 3 - textil

Detailní luxování celého interiéru vozu, Mokré čištění koberečků, sedaček a všech textilních částí interiéru, Parní čištění plastů, a stropnice, Nano ochrana plastů, Vyleštění všech oken, Mytí mezidveřního prostoru. Závěrečné provonění vozu.

1149 Kč (cca 4 hodiny)

Program interiér 3 - kůže

Detailní luxování celého interiéru vozu, Mokré čištění koberečků a všech textilních částí interiéru, Parní čištění plastů, sedaček a stropnice, Nano ochrana plastů, Vyleštění všech oken, Aplikace ochrany na kožené části, Mytí mezidveřního prostoru. Závěrečné provonění vozu.

1149 Kč (cca 4 hodiny)

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

NAŠI KLIENTI