Free cookie consent management tool by TermsFeed

Čištění interiéru Škoda Fabia

Čištění interiéru Škoda Fabia

Když už se vám do auta nechce ani sednout, je čas na důkladné čištění interiéru aut! A když se vám ani do toho nechce, je nejvyšší čas svěřit své auto odborníkům, před kterými se neubrání žádná skvrna na sedačce ani zablácené koberečky! Stejného názoru byl i majitel této Škody Fabia. Přijel k nám na interiérovou „kompletku“. Když jsme viděli, v jakém stavu vnitřek vozu je, program INTERIÉR 3 – TEXTIL byl jasná volba!

Čištění interiéru aut, i těch extrémně znečištěných, není problém

Tento extrémně znečištěný interiér bylo potřeba nejdříve důkladně vyluxovat. Hned poté se naši detaileři vrhli na mokré čištění koberečků, sedaček a všech textilních částí interiérů. Sedačky po zásahu našich expertů vypadají jako nové. Kromě toho jsou i hygienicky čisté a voňavé. Samozřejmě ušetřeny nezůstaly ani plasty – provedli jsme parní čištění a aplikovali ochranu. Okna jsme vyleštili zevnitř i zvnějšku, aby měli všichni cestující krásný výhled do jarní probouzející se přírody.

Škoda Fabia už doslova září a voní čistotou. Majitelé si do ní mohou klidně sednout i v šatech do divadla, aniž by se báli, že by outfity došly úhoně. A o to nám jde! Chcete, aby váš vůz také provonělo jaro? Kontaktujte nás.

Poptat služby

NAŠI KLIENTI