Čištění interiéru Škoda Fabia

Čištění interiéru Škoda Fabia

Když už se vám do auta nechce ani sednout, je čas na důkladné čištění interiéru aut! A když se vám ani do toho nechce, je nejvyšší čas svěřit své auto odborníkům, před kterými se neubrání žádná skvrna na sedačce ani zablácené koberečky! Stejného názoru byl i majitel této Škody Fabia. Přijel k nám na interiérovou „kompletku“. Když jsme viděli, v jakém stavu vnitřek vozu je, program INTERIÉR 3 – TEXTIL byl jasná volba!

Čištění interiéru aut, i těch extrémně znečištěných, není problém

Tento extrémně znečištěný interiér bylo potřeba nejdříve důkladně vyluxovat. Hned poté se naši detaileři vrhli na mokré čištění koberečků, sedaček a všech textilních částí interiérů. Sedačky po zásahu našich expertů vypadají jako nové. Kromě toho jsou i hygienicky čisté a voňavé. Samozřejmě ušetřeny nezůstaly ani plasty – provedli jsme parní čištění a aplikovali ochranu. Okna jsme vyleštili zevnitř i zvnějšku, aby měli všichni cestující krásný výhled do jarní probouzející se přírody.

Škoda Fabia už doslova září a voní čistotou. Majitelé si do ní mohou klidně sednout i v šatech do divadla, aniž by se báli, že by outfity došly úhoně. A o to nám jde! Chcete, aby váš vůz také provonělo jaro? Kontaktujte nás.

Poptat služby

NAŠI KLIENTI