Ruční mytí aut Plzeň

Projet automyčkou je velice pohodlné a rychlé, ale zároveň také poměrně nešetrné k laku vozu. Může dojít k poničení vašeho automobilu, poškrábání laku a na vašem voze mohou zůstat 

Záleží vám na vašem autě? Svěřte nám ho a my vás přesvědčíme o jednoznačných výhodách ručního mytí aut. Samozřejmě vám nabídneme také profesionální čištění interiéru vašeho vozu za skvělou cenu..

Co obsahuje ruční mytí aut

Nabízíme kompletní mytí auta. Exteriér vozu nejprve důkladně omyjeme, odstraníme veškeré nečistoty, hmyz a vyleštíme okna. Poté vůz osušíme a navoskujeme. Samozřejmostí jsou dveřní a prahové prostory.

U interiérového čištění jsme si dobře vědomi nutnosti hygienického čištění, a proto využíváme precizní parní čištění, které dokáže celý interiér, tedy sedačky, stropní čalounění i plastové části automobilu zbavit hloubkové špíny. Parním čištěním se zbavíme nejen špíny, ale také roztočů, bakterií a alergenů. Jsme také proto ideálním řešením pro alergiky.

Kam pro ruční mytí aut

Nabízíme vám jednoduché řešení. Váš automobil můžete dovézt k nám, pro vozidlo si přijedeme nebo vám nabízíme mobilní mytí aut, kdy se vám plně přizpůsobíme a váš vůz umyjeme prakticky kdekoliv. Přečtěte si více o mobilním čištěním aut.

Poptat služby


CENÍK Ruční mytí automobilů

Šetrnost spojená s precizností, to jsou hlavní výhody, které přicházejí s ručním mytí vozu. Díky profesionálním čistícím prostředkům a zařízením provádíme veškeré práce ekologicky a šetrně k životnímu prostředí.

Zkuste něco nového, moderního a precizního. Svěřte nám váš automobil a poznejte rozdíl oproti konvenčnímu mytí aut.

Pro přímou kalkulaci úklidových služeb navštivte náš ceník.

Program exteriér 1

Tlakové předmytí, odstranění zbytků hmyzu, mytí kol, ruční mytí celého vozu, mytí mezidveřního prostoru, oplach, vysušení.

99 Kč (cca 15 min.)

Program exteriér 2

Tlakové předmytí, odstranění zbytků hmyzu, ruční mytí kol speciální chemií, ruční mytí celého vozu, mytí mezidveřního prostoru, oplach, vyleštění všech oken, péče o pneumatiky, doleštění mezidveřního prostoru, vysušení, doleštění karoserie.

399 Kč (cca 1 hodina)

Program exteriér 3

Tlakové předmytí, odstranění zbytků hmyzu, ruční mytí kol speciální chemií, ruční mytí celého vozu, mytí mezidveřního prostoru, oplach, vyleštění všech oken, péče o pneumatiky, doleštění mezidveřního prostoru, vysušení, doleštění karoserie, VOSKOVÁNÍ.

899 Kč (cca 3 hodiny)

Program komplet 

Obsahuje kompletní program exteriér 3 + interiér 3

1699 Kč (cca 7 hodin)

 

                                                                         Ceny jsou uvedeny BEZ DPH.

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

NAŠI KLIENTI