Ruční mytí aut Plzeň

Projet automyčkou je velice pohodlné a rychlé, ale zároveň i nešetrné k laku vozu. Může dojít k poničení vašeho automobilu, poškrábání laku a na vašem voze mohou zůstat nevzhledné stopy.

Svěřte vůz do rukou našeho detailingového centra. Přesvědčíme o nesporných výhodách ručního mytí. Zároveň vám nabízíme i profesionální čištění interiéru vašeho vozu.

Ruční mytí aut

Nabízíme kompletní mytí auta. Exteriér vozu nejprve důkladně omyjeme, odstraníme veškeré nečistoty, hmyz a vyleštíme okna. Poté vůz osušíme a navoskujeme. Samozřejmostí jsou dveřní a prahové prostory.

U interiérového čištění jsme si dobře vědomi nutnosti hygienického čištění, a proto využíváme precizní parní čištění, které dokáže celý interiér, tedy sedačky, stropní čalounění i plastové části automobilu zbavit hloubkové špíny. Parním čištěním se zbavíme nejen špíny, ale také roztočů, bakterií a alergenů. Jsme také proto ideálním řešením pro alergiky.

Přizpůsobíme se vám

Váš automobil můžete dovézt k nám, pro vozidlo si přijedeme nebo vám nabízíme mobilní mytí aut, kdy se vám plně přizpůsobíme a váš vůz umyjeme prakticky kdekoliv. Přečtěte si více o mobilním čištěním aut.

Poptat služby


CENÍK Ruční mytí automobilů

Šetrnost spojená s precizností, to jsou hlavní výhody, které přicházejí s ručním mytí vozu. Díky profesionálním čistícím prostředkům a zařízením provádíme veškeré práce ekologicky a šetrně k životnímu prostředí.

Zkuste něco nového, moderního a precizního. Svěřte nám váš automobil a poznejte rozdíl oproti konvenčnímu mytí aut.

Pro přímou kalkulaci úklidových služeb navštivte náš ceník.

Program exteriér 1

Tlakové předmytí, Ruční mytí celého vozu aktivní pěnou, oplach, vysušení.

149 Kč (cca 20 min.)

Program exteriér 2

Tlakové předmytí, Nanesení chemie na odstranění polétavých nečistot, Detailní ruční mytí celého vozu, vč. kol, podběhů a víčka nádrže, Vyleštění všech venkovních oken, Očištění mezidveřního prostoru, Oplach a závěrečné dosušení..

499 Kč (cca 1 hodina)

Program exteriér 3

Tlakové předmytí, Nanesení chemie na odstranění polétavých nečistot, Detailní ruční mytí celého vozu, vč. kol, podběhů a víčka nádrže, Vyleštění všech venkovních oken, Očištění mezidveřního prostoru, Oplach a závěrečné dosušení. Aplikace vosku, výživy na venkovní plasty a výživy na pneumatiky.

999 Kč (cca 3 hodiny)

Program komplet 

Obsahuje kompletní program exteriér 3 + interiér 3. Finanční úspora činí 10%. Závěrem malá pozornost.

1949 Kč (cca 7 hodin)

 

                                                                

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

Kompletní očista Mercedesu třídy E

Vůz prošel za asi 7 hodin nejvyšším z programů čištění interiéru, mytí exteriéru a ošetření kol. Takovou péči si zaslouží každý automobil. I ten váš!

NAŠI KLIENTI