Ruční mytí aut Plzeň

Projet automyčkou je sice pohodlné a rychlé, ale je spousta důvodů, proč nevhodné. Lak Vašeho auta ničíte, poškrábáte a ještě na něm zbudou nečistá místa a škrábance.

Záleží Vám na Vašem autě? Svěřte nám ho a my Vás přesvědčíme o jednoznačných výhodách ručního mytí aut a samozřejmě Vám nabídneme i profesionální čištění interiéru Vašeho automobilu za skvělou cenu..

Co obsahuje ruční mytí aut

Nabízíme kompletní mytí auta, kdy exteriér vozu nejprve důkladně omyjeme, osušíme a lak navoskujeme. Zbavíme lak veškerého hmyzu, špíny a okna vyleštíme. Samozřejmostí jsou dveřní a prahové prostory.

U interiérového čištění si jsme dobře vědomi nutnosti hygienického čištění, a proto využíváme precizní parní čištění, které dokáže sedačky, stropní čalounění i plastové části interiéru zbavit hloubkové špíny. Parním čištěním se zbavíme nejen špíny, ale také roztočů, bakterií a alergenů. Jsme také proto ideálním řešením pro alergiky.

Kam pro ruční mytí aut

Nabízíme Vám jednoduché řešení. Buďto auto přivezete k nám, pro vozidlo si přijedeme a nebo nabízíme mobilní mytí aut, kdy umyjeme Vaše auto prakticky kdekoliv. Přečtěte si více o mobilním čištěním aut.

Výhody ručního mytí

Šetrnost spojená s precizností, to jsou hlavní výhody, které Vám ruční mytí auta nabízí. Díky profesionálním čistícím prostředkům a zařízením provádíme veškeré práce ekologicky a šetrně k životnímu prostředí.

Přesvědčila Vás naše nabídka? Zkuste něco nového, moderního a precizního. Zkuste nám svěřit Vaše auto a poznejte ten rozdíl oproti konvenčnímu mytí aut.

Pro přímou kalkulaci úklidových služeb navštivte náš ceník

Ruční mytí automobilů Plzeň ceník

© Všechna práva vyhrazena uklizenozavas.cz - Úklidová firma Plzeň

webdesignová firma