Free cookie consent management tool by TermsFeed

Čištění koberců

Koberce, jedna z nejčastěji používaných podlahových krytin. Mají rychlou pokládku, vyznačují se skvělou tepelnou izolací a v interiéru navodí příjemnou atmosféru. Jejich nevýhodou ovšem je, že se do nich snadno zachytává prach a nečistoty. Ale s tím vám můžeme pomoci.

Koberce zbavíme všech nečistot, mikrobů i bakterií. Provádíme hloubkové čištění koberců mokrou i suchou cestou. Při práci používáme kvalitní chemii a profesionální stroje.

Někteří z nás tráví v kanceláři podstatnou část dne. A proto i zde je neméně důležitá čistota podlahy. Jsme perfektním řešením pro pravidelný úklid kancelářských prostor, kde obstaráme stejně kvalitní čištění koberce a okolního nábytku.

Potřebuje váš koberec dostat do formy co nejdříve? Jste z Plzně a okolí? Na nic nečekejte, zavolejte Jirkovi na +420 607 399 899 a domluvte si tepování koberců už na zítra či pozítří. Čištění koberců Plzeň je tu pro vás a hlavně uklízíme za vás!

Poptat služby


CENÍK Čištění koberců

Na základě těchto poznatků vám nabízíme kvalitní hloubkové čištění koberců mokrou či suchou cestou. Obě varianty čištění provádíme profesionálními úklidovými prostředky a ke každému typu koberce přistupujeme s individuální péčí.

Pro přímou kalkulaci čisticích služeb navštivte náš ceník.

Luxování jednorázové

4 Kč/m2

Luxování pravidelné

3 Kč/m2

Mokré čištění jednorázové

25 Kč/m2

Mokré čištění pravidelné

22 Kč/m2

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

NAŠI KLIENTI