Free cookie consent management tool by TermsFeed

Mytí svářečských zástěn v Christ Car Wash Plzeň

Mytí svářečských zástěn v Christ Car Wash Plzeň

Uklízíte doma? A uklízíte si v kanceláři? Ve firmě? Ve výrobní hale? Specialisté z Uklizenozavás.cz zařídí, aby to bylo všude jako ze škatulky – specializujeme se nejen na úklidy domácností, ale i na úklidy hal, průmyslových objektů a úklidy kanceláří. Nedávno si nás na úklid přizvala plzeňská pobočka firmy Christ Car Wash – co dostala naše úklidová četa za úkol?

Mytí svářečských zástěn v Christ Car Wash Plzeň nám šlo od ruky!

Úklidy průmyslových objektů jsou občas oříšek. Naši specialisté se setkají mnohdy s činnostmi, které při běžném úklidu doma nezažijete. V Christ Car Wash jsme myli svářečské zástěny. Sváření je rizikovou činností, při které je třeba chránit nejen svářeče, ale i jeho okolí – zejména od zalétávání jisker. Svářečské zástěny bezpečně oddělí prostor pro svařování od okolního prostředí. Práce v hale vybavené svařečskými zástěnami je maximálně bezpečný – může se ale jednat i o příjemné a uklizené prostředí. Posuďte sami, jak se nám práce povedla. Ve fotogalerii si projděte fotky haly se svářečskými zástěnami ve firmě Christ Car Wash Plzeň, které naši specialisté důkladně umyli.

Uklizenozavás.cz obstará generální i pravidelné úklidy průmyslových hal. Dejte nám vědět a naši specialisté jsou u vás „jako na koni“.

Poptat služby

NAŠI KLIENTI