Free cookie consent management tool by TermsFeed

Úklid průmyslové haly v Rokycanech

Úklid průmyslové haly v Rokycanech

Generální úklid dá občas zabrat – a co teprve, když se neuklízí doma, kde máte k uklízení pár místností, ale v průmyslové hale. Desítky metrů čtverečních plochy, to už je, panečku, pořádná dřina. Přesně taková „fuška“ čekala na naše úklidové specialisty z Uklizenozavás.cz.

A abyste věděli, že „za vás uklízíme“ nejen v bytech, domech a kancelářích, ale právě i v takových průmyslových objektech, rozhodli jsme se vám ukázat pár fotek právě z jedné takové úklidové zakázky. Úklid průmyslové haly v Rokycanech nepředstavoval pro naše specialisty nic náročného. Posuďte sami.

Úklid průmyslové haly v Rokycanech jsme vzali doslova od podlahy

Protože na průmyslové objekty nestačí vzít do ruky kbelík a mop, je pro naše uklízecí experty samozřejmostí profesionální vybavení. V rámci úklidu průmyslových objektů se zabýváme širokou škálou činností – myjeme okna, fasády i další konstrukční prvky, zbavujeme prostor prachu a samozřejmě obstaráme i strojní čištění podlahy. Strojové čištění provádíme vždy s ohledem na povrch podlahy.

Občas to chce generální úklid, ale osobně doporučujeme i průmyslové objekty uklízet pravidelně. S pravidelnou údržbou těchto prostor máme bohaté zkušenosti a umíme vám vyjít vstříc – jsme schopni zařídit i třísměnný provoz.

Poptat služby

NAŠI KLIENTI