Free cookie consent management tool by TermsFeed

Stavební úklid nových bytů v Chotěšově

Stavební úklid nových bytů v Chotěšově

Každý, kdo investuje do nového bydlení, sní o tom, jak poprvé překročí práh a ucítí vůni novoty. Je to ale často jen představa, iluze. Sice sníme o vyvoněném bytě nebo domě, představujeme si, že bude vše připraveno k tomu, abychom se hned nastěhovali, ale není to tak. Po stavebních pracích (či rekonstrukci) je v interiéru pořádný nepořádek. I na oknech, skrz které jste se chtěli dívat do zahrady, jsou šmouhy od řemeslníků. Co s tím?

Stavební úklid nebo úklid po rekonstrukci provádíme ručně i strojově

Buď můžete vzít do ruky kyblík s vodou, hadr, houbičky a prachovku, nebo nechat práci na profesionálech. V Uklizenozavás.cz jsme experti právě i na stavební úklid. Provádíme jej ručně nebo strojově, vždy ale s maximální precizností. Kromě úklidu v samotném závěru (před předáním nebo před kolaudací), vám můžeme pomoct udržovat v čistotě i objekt během stavby. Navíc se postaráme o odvoz veškerých sutin a jiného odpadu. To zní dobře, ne?

Byty v Chotěšově se leskly a voněly novotou

Pokud vás zajímá, jak pracujeme, podívejte se na fotky z úklidu nových bytů v Chotěšově. Naši specialisté se do úklidu pustili s vervou sobě vlastní a nové byty se ve finále skutečně leskly a voněly novotou. Ideální stav pro předání novým majitelům. Co říkáte?

Poptat služby

NAŠI KLIENTI