Free cookie consent management tool by TermsFeed

Renovace světlometů u Audi A6 dopadla „na jedničku“

Renovace světlometů u Audi A6 dopadla „na jedničku“

V našem detailingovém centru jsme nedávno provedli renovaci světlometů u Audi A6 a s výsledkem jsme byli spokojeni nejen my, ale i majitel – jízda s renovovanými světlomety je o poznání lepší! 

Renovace světlometů je skvělý způsob, jak vrátit původní jas a průsvitnost světlům, které se s časem začnou matnit. Jízda se zmatnělými a poškrábanými světlomety je nejen nepříjemná, ale především je i nebezpečná. V extrémním případě mohou zoxidované světlomety snížit viditelnost při jízdě až o 80 % - a to už je znát! 

Neutrácejte za výměnu světlometů – pomůže profesionální renovace

Pokud chcete, aby vaše auto „vidělo na cestu“ zase jako dřív, máte dvě možnosti – renovaci nebo výměnu. Naši detaileři hlasují rozhodně pro renovaci. Nejen, že ji zvládáme levou zadní a s profesionální precizností, ale můžeme s klidným srdcem říct, že se renovace světlometů opravdu vyplatí – nové světlomety totiž nejsou zrovna „levná legrace“.

Renovace světlometů je skvělým způsobem, jak zlepšit vzhled a výkon světlometů na vašem autě. Pokud si chcete užít jasnější a bezpečnější jízdu (nejen) v noci – stejně jako majitel tohoto Audi A6, zvažte renovaci světlometů a svěřte svůj vůz do rukou našich profesionálních detailerů.

Poptat služby

NAŠI KLIENTI