Mytí motoru vozu Honda Civic

Mytí motoru vozu Honda Civic

V našem detailingovém centru bereme mytí aut z gruntu! Svědčí o tom i zakázka, kdy jsme zašpiněný motor Hondy vypulírovali tak, že by se z něj dalo jíst. Co říkáte? A k čemu je takové mytí motoru dobré?

Čištění motoru se vyplatí nejen před prodejem, nebo před přehlídkou

Mít pořádně vypucovaný motor není od věci. Je to estetické i praktické. Čistý motor je plus při prodeji vozidla a postará se o wow efekt i tehdy, když se chystáte na tuningový sraz, přehlídku či setkání dalších milovníků čtyřkolových krasavců. Také je to ale praktické. Stačí, když se v byznys outfitu předkloníte, abyste dolili provozní kapaliny. Pokud je motor zamazaný „jako prase“, jste při troše neopatrnosti vyřízení. Důvodem k důkladnému čištění motoru je také „nečekaná událost“ – například když se vám poštěstí vylít do motoru olej apod.

Mytí motoru není až tak jednoduchá záležitost, a proto se vyplatí ho svěřit odborníkům. Naši detaileři se na váš motor vybaví profesionálními nástroji a přípravky a za chvíli bude zase jako z cukru. Posuďte sami na fotkách Hondy, kterou její majitel přivezl na tuto „podkapotovou“ očistu – na tak vyčištěném motoru by se dalo klidně servírovat slavnostní menu!

Poptat služby

NAŠI KLIENTI