Mobilní mytí aut Plzeň

Máte špinavý automobil a nechce se vám s ním do myčky? Nevadí. Máme pro vás skvělou možnost mobilního mytí aut, díky které můžeme umývat auta prakticky kdekoliv.

Jak funguje mobilní mytí aut

Díky profesionálním zařízení jsme schopni zaručit mytí aut nejvyšší kvality kdekoliv budete potřebovat. Samozřejmostí je dodržení nejpřísnějších hygienických pravidel. Nezbude po nás nic jiného, než dokonale čisté auto.

Začínáte pracovat brzy a končíte pozdě? Nemáte kdy si nechat auto umýt? Nevadí. I na tuto situaci jsme připraveni a nabízíme možnost ručního čištění aut přes noc či během víkendových dnů. Přizpůsobíme se vám.

Výhody mobilního mytí aut

Mobilní čištění aut s sebou nese veškeré výhody ručního mytí. Buďte šetrní ke svému vozu a dopřejte mu čistotu nejvyšší kvality. Náš profesionální tým zbaví vaše auto všech bakterií, virů a alergenů a promění ho v hygienicky čisté prostředí. Dále dodá vašemu vozu nepřehlédnutelný lesk a eleganci. Svěřte čistotu vašeho auta do našich rukou.

Poptat služby


CENÍK Čištění automobilů

Přesvědčila vás naše nabídka? Zkuste něco nového, moderního a precizního. Zkuste nám svěřit vaše auto a poznejte ten rozdíl oproti konvenčnímu mytí aut.

Pro přímou kalkulaci úklidových služeb navštivte náš ceník.

REFERENCE Z TÉTO OBLASTI

NAŠI KLIENTI