Čištění koberců Plzeň

Jsme si vědomi důležitosti čistého domova. I když koberec stále patří mezi nejčastěji používanou podlahovou krytinu vyznačující se skvělou tepelnou izolací, nese s sebou špatnou vlastnost v podobě snadného zachytávání nečistot. Především v dětských pokojích může znečištěný koberec přinášet nepříjemné bakterie ovlivňující zdraví Vašich dětí. Proto je čistota a svěžest podlahy tolik důležitá, leč často opomíjená vlastnost.

Na základě těchto poznatků Vám nabízíme kvalitní hloubkové čištění koberců mokrou či suchou cestou. Obě varianty čištění provádíme profesionálními úklidovými prostředky a ke každému typu koberce přistupujeme s individuální péčí.

 

Nedejte bakteriím a alergenům možnost ovlivňovat zdraví Vás a Vaší rodiny! Jen pravidelné a důkladné čištění koberců Vás před těmito škodlivinami může ochránit.

 

Dále, vzhledem k tomu, že v kanceláři někteří z nás tráví značnou část svých dnů, i zde je neméně důležitá čistota podlahy. Proto jsme ideálním řešením pro pravidelný úklid kancelářských prostor, kde obstaráme stejně kvalitní čištění koberců a okolního nábytku.

 

Pro přímou kalkulaci čisticích služeb navštivte náš ceník.

Ceník - čištění

© Všechna práva vyhrazena uklizenozavas.cz - Úklidová firma Plzeň

webdesignová firma