Čištění interiérů aut Plzeň

Auto může být pro někoho druhým obývacím pokojem, ve kterém stráví velikou část každého dne. Je proto důležité, aby interiér vozu byl zcela čistý nejen na pohled.

Za pomoci parního čištění nabízíme čištění hloubkové, kdy sedačky, stropní čalounění i plastové prvky vozu zbavíme veškerých nečistot, bakterií a alergenů. Čištění za pomoci horké páry, kdy pára dosahuje teploty až 100°C, a vysokého tlaku, pronikají mikroskopické částečky páry i do těch nejmenších pórů.
V případě, že trávíte celý den v práci, můžeme si automobil vyzvednout před vaším zaměstnáním, vyčistit a zase přivézt k vám. Nemáte tak sebemenší starost s dopravou a ušetříte plno času.

Varianty předání automobilu

1. Automobil můžete přivézt k nám a po vyčištění si jej zase vyzvednout. Možnost i ponechání v naší garáži do druhého dne.

2. Automobil si můžeme vyzvednout na domluveném místě a po vyčištění jej zase přivézt zpět nebo kam si budete přát. Velmi oblíbená varianta je převzetí ráno u vaší práce a opět následné přistavení než jedete domů.

3. Mobilní čištění přímo u vašeho domu, disponujeme plně vybavenou dodávkou.

Proč pravidelné čištění interiéru

Jezdíte s autem každý den do práce a strávíte na cestách spoustu času? Jezdíte s rodinou na dovolené a chcete mít auto hygienicky čisté? Je mnoho důvodů, proč z interiéru auta udělat čisté prostředí bez bakterií a alergenů. Díky profesionálnímu přístupu a zařízení jsme ideálním partnerem nejen pro rodinné automobily, ale naše čistící služby oceňují také veliké dopravní společnosti se širokou flotilou nákladních automobilů. 

Vytápěná a prostorná garáž umožňuje čištění po celý rok. V zimě auto hůře vysychá, proto nabízíme našim klientům i možnost, nechat auto vyschnout u nás a vyzvednout si jej až druhý den.

Pro přímou kalkulaci čisticích služeb navštivte náš ceník.

Sledujeme nejmodernější trendy a můžeme tak nabídnout opravdu jen ty nejlepší služby. Široký pracovní kolektiv je zárukou rychlého, ale přesto vysoce kvalitního vyčištění.
Poradíme si i s inteiéry, kde vozíte své chlupaté miláčky. Neváhejte a využijte našich služeb, již nebudete chtít jezdit jinam.
K čištění samozřejmě nabízíme i ruční mytí, NANO ochranu či renovaci laku.

© Všechna práva vyhrazena uklizenozavas.cz - Úklidová firma Plzeň

webdesignová firma